חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור באצטדיון סן סירו (San Siro) – Casa Milan Museum

סיור באצטדיון סן סירו (San Siro) – Casa Milan Museum

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

מילאנו? סן סירו? אוהבי כדורגל? זה סיור חובה!

לעיר מילאנו יש אינספור הישגים היא ידועה כבירת האופנה העולמית ויש לה היסטוריה ארוכת שנים אבל כאשר זה מגיע לכדורגל זה כבר משהו אחר מועדון הכדורגל מילאן זהו אחד המועדונים הגדולים בעולם מהאריות של הכדורגל העולמי.

הבית של מילאנו הינו היכל התהילה של קבוצת הכדורגל "מילאן" שהפך למוזיאון – Casa Milan Museum

המועדון הוקם בשנת אלף שמונה מאות תשעים ותשע וזהו אחד ממועדוני הכדורגל הוותיקים בעולם, מילאן היא הקבוצה בעלת הכי הרבה תארים בכדורגל האיטלקי עם עשרים ותשע תארים באיטליה ועוד שמונה עשרה תארים בינלאומיים כולל שבע זכיות בליגת האלופות הליגה שנחשבת לטובה בעולם.

ברור שאם אתם אוהבים כדורגל סיור באצטדיון סן סירו מאוד מומלץ עבורכם אך אנו ממליצים לכל מי שמגיע לטיול במילאנו לעשות את הסיור, זהו סיור אינטראקטיבי מאוד מעניין שמתאים לכולם.

למה לצפות מסיור באצטדיון סן סירו San Siro

אצטדיון סן סירו נפתח רשמית בשנת עשרים ושש של המאה העשרים עם משחק ידידות בין מילאן לאינטר שנגמר בניצחון מרשים של מילאן, האצטדיון הכיל בימיו הראשונים ארבעה יציעים נפרדים ויכל להכיל סך הכל שלושים וחמישה אלף צופים. 

עד מהרה המועדון נאלץ להגדיל את האצטדיון בשל הפופולריות הגוברת של המועדון ברחבי העיר נערכו תוכניות לאצטדיון ענק שאמור היה להכיל מאה חמישים אלף צופים, אך בסוף החליטו על איצטדיון מעט קטן יותר, אך עדיין מכובד מאוד איצטדיון סן סירו יכול להכיל קצת יותר משמונים אלף מקומות.

כיום ניתן לעשות סיור באצטדיון סן סירו הכולל גם ביקור במוזיאון המרשים האינטראקטיבי של הקבוצה, ביקור בחדרי ההלבשה של השחקנים, חדר העיתונות ואפילו במנהרה המפורסמת ממה יוצאים השחקנים למגרש,

זהו אחד הרגעים המרגשים ביותר כאשר כל כר הדשא נגלה לעיניכם זוהי חוויה עוצמתית גם למי שלא חי כדורגל, הסיורים נערכים בין חצי שעה לארבעים דקות על ידי מדריכים צעירים שיודעים להעביר את ההדרכה בצורה מעולה.

הסיורים יוצאים כל יום החל מתשע וחצי בבוקר עד חמש בצהריים, שימו לב ביום שיש משחק אין סיורים באצטדיון לכן כדאי לבדוק זאת מראש מבחינת התאריכים בהם אתם מגיעים למילאנו האם יש משחק ביום בו אתם מבקשים לעשות את הסיור באצטדיון סן סירו.

ניתן לעשות סיור משולב יחד עם ביקור במוזיאון זה יעלה לכם שבעה עשרה יורו ואם אתם מעוניינים אתם יכולים רק לבקר במוזיאון זה יעלה לכם סך הכל שבע יורו, אך חבל מאוד יהיה לפספס את הסיור הוא בדיוק באורך הנכון ולגמרי ממצה, בסיור אתם שומעים הסברים על המועדון ההיסטוריה שלו וגם כמה סיפורים פיקנטיים מעניינים.

אחד הרגעים המרגשים בסיור זהו ביקור במוזיאון של מילאן, זהו מוזיאון אשר מעוצב בצורה נפלאה מאוד מושך את העין ועם תוכן מצוין, התערוכות מוצגות בצורה אינטראקטיבית ואתם יכולים לראות גם את הגביעים והפרסים בהם הקבוצה זכתה לאורך השנים

את הכרטיסים לסיור רוכשים און ליין המחיר של הכרטיס הוא חמישה עשר יורו והוא כולל סיור של ארבעים דקות וביקור במוזיאון של מילאן, נוכל גם להמליץ לכם על המסעדה של האצטדיון זוהי מסעדה מעולה הנקראת קאסה מילאן ביסטרו (Casa Milan Bistrot), מסעדה ירוקה לחלוטין המציעה תפריט מעולה לחובבי בשר.

סיור באצטדיון סן סירו זהו אחד האטרקציות המובילות במילאנו, וכמו שכבר אמרנו בתחילת הכתבה ממש לא רק לחובבי כדורגל זהו סיור מעניין על קבוצה שיכולה לתת השראה נפלאה למבקרים, 

כמובן שהסיור גם ידידותי לילדים כך שאם חשבתם לקחת את הילדים לסיור זהו רעיון מעולה הם יהנו מאוד לבקר במוזיאון שם יש עבורם אטרקציות שהם קרוב לוודאי ישמחו לשחק בהן.

רוצים להגיע למוזיאון של קבוצת הכדורגל "מילאן"? בדקו ביומן מתי יש תאריכים פנויים ושריינו מקום!

שאלות ותשובות בנוגע לסיור באצטדיון סן סירו

הסיורים יוצאים החל מיום שני עד יום שישי בין השעות תשע וחצי בבוקר עד חמש אחר הצהריים, שימו לב הסיור האחרון יוצא בשעה ארבע בצהריים.

מחיר כרטיס לסיור באצטדיון סן סירו יעלה לכם חמישה עשר יורו והוא כולל סיור של ארבעים דקות במגרש וביקור במוזיאון.

אתם מבקרים בחדרי ההלבשה של השחקנים, במנהרה המפורסמת ממנה השחקנים יוצאים אל המגרש, חדרי העיתונות ובמוזיאון של מילאן המעניין.

איצטדיון סן סירו נמצא בכתובת:8 ,Via Aldo Rossi, 20149, Milan, ניתן להגיע באמצעות אוטובוס קו R16, R22, S3 או באמצעות רכבת חשמלית קו מספר 5.

לחזור למשהו ספציפי?