חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רחוב פורטה ונציה ורחוב בואנוס איירס

רחוב פורטה ונציה ורחוב בואנוס איירס

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

מילאנו היא בירת אופנה עולמית אם תשאלו מה משותף לארמני פראדה או ורסאצ'ה מילאנו היא הבית של כולם, אם אתם מגיעים למילאנו יש מקומות שאסור לפספס ביקור שלהם ברחוב פורטה ונציה ורחוב בואנוס איירס הם לגמרי נכללים ברשימה של אסור לפספס.

רחוב פורטה ונציה ורחוב בואנוס איירס אלה הם רחובות ראשיים ומרכזיים במילאנו שנחבים למקומות האידיאליים לשופינג במילאנו ולכל אחד מהם יש את הקסם שלו כאשר פורטה ונציה מתאפיין כאחד מרחובות הקניות היוקרתיים ביותר עם חנויות של מעצבי על ומותגים מובילים לרחוב בואנוס איירס אשר מתאפיין במבחר גדול מאוד של חנויות בתקציבים סבירים יותר.

מילאנו היא מקום מושלם לשופינג ובוא נודה בזה מי לא אוהב לעשות קניות בחו"ל לכן אספנו עבורכם מידע על רחוב פורטה ונציה ורחוב בואנוס איירס שעל אף ששני הרחובות מתחברים הם שונים לחלוטין האחד מהשני, זאת כדי שתוכלו לחזור ממילאנו עם הקניות הכי שוות.

רחוב פורטה ונציה מילאנו

נחשב כאחת השדרות היוקרתיות והאלגנטיות ביותר של מילאנו, פורטו ונציה הוא אחד האזורים האופנתיים ביותר במילאנו המקום לראות ולהיראות, זהו רחוב יפיפה עם ארמונות, גנים ופארקים מקסימים, כמובן רחוב פורטו ונציה הוא גם ביתם של מעצבי על אופנה איטלקיים ומותגים בינלאומיים.

רחוב פורטה ונציה הוא אחד הרחובות הפופולריים לקניות של מותגים מובילים במילאנו, זהו רחוב עמוס בתיירים ומקומיים אשר מגיעים מכל איטליה ומרחבי העולם, תוכלו למצוא ברחוב ריכוז גבוה של בגדי גברים של מעצבים מובילים בהחלט המקום לקנות בגדים אלגנטיים.

מלב חנויות יוקרה יש עוד המון מה לראות ולעשות ברחוב תוכלו להנות מהגלריות המיוחדות וכמובן ממסעדות איטלקיות משובחות, יש המון חנויות שלא רואים מהרחוב ורק כאשר נכנסים לתוך המבנים ברחוב אפשר להבין שיש בפנים עוד לאן ללכת הבניינים גדולים ובתוכם יש עוד מגוון חנויות מעולות, שעות הפתיחה של רוב החנויות ברחוב הן עשר בבוקר עד שמונה בערב.

רחוב בואנוס איירס מילאנו

בואנוס איירס הוא רחוב הקניות הארוך ביותר באיטליה עם יותר משלוש מאות חמישים חנויות זה גם הופך אותו לרחוב עם הכי הרבה חנויות באירופה, ללא ספק המקום המושלם לשופינג במילאנו.

מלבד היותו רחב קניות הגדול באירופה בואנוס איירס הוא גם אחד מרחובות הקניות הוותיק ביותר, תוכלו למצוא ברחוב זה בעיקר בגדים של חנויות מקומיות אך לכל חנות יש את הסגנון שלה והן מאוד מגוונות, תוכלו למצוא גם חנויות מותגים כמו למשל בנטון, לקוסט, אדידס וזארה.

כאמור על אף שרחוב פורטה ונציה ורחוב בואנוס איירס מתחברים ביניהם שני הרחובות מאפיינים משהו אחר לגמרי, מה שטוב ברחוב בואנוס איירס ביחס לרוחב ונציה אלה המציאות שאתם יכולים למצוא בין החנויות הרבות.

טיפ שיכול לעזור לכם להסתדר ברחוב בואנוס איירס בהתחלה שווה לעשות טיול ברחוב ולהתרשם ממנו, מפני שאם תתחילו להיכנס ישר לחנויות לא ממש תצליחו לראות את הרחוב עצמו וגם תפספסו חנויות מעניינות אחרות.

אתם בהחלט יכולים לתכנן את היום שלכם בשילוב שתי הרחובות בכל מקרה שווה להגיע לשניהם וגם ככה הרחובות מתחברים, נחמד לראות את חנויות היוקרה עם התנהלות רשמית ואז לעבור לחנויות היום יום שאפילו במצבים מסוימים ניתן להתמקח איתם על המחיר.

Shop on the Corso Buenos Aires, Milan, Italy
Shop on the Corso Buenos Aires, Milan, Italy

ניתן להגיע באמצעות אוטובוס קו S1 ,S2 ,S5 ,S6 ,S13 יש לרדת בתחנת, Bastioni di Porta Venezia, Milano MI, 

ניתן להגיע באמצעות מטרו, מפני שזה רחוב כל כך ארוך תוכלו למצוא שלוש תחנות שונות, הגעה באמצעות מטרו אדום      M1 תחנות Loreto, Lima  Porta Venezia

רחוב בואנוס איירס במילאנו הוא רחוב הקניות הארוך ביותר באירופה עם שלוש מאות חמישים חנויות שונות זהו אחד הרחובות האהובים והטובים ביותר לשופינג במילאנו.

פורטה ונציה מילאנו הוא רחוב קניות יוקרתי ואופנתי בלב מילאנו, זהו רחוב שתוכלו למצוא בו חנויות של מעצבי על איטלקיים וחנויות פאר של מותגים בינלאומיים מובילים.

לחזור למשהו ספציפי?