חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון אלפא רומיאו

מוזיאון אלפא רומיאו

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

איטליה היא בירת האופנה העולמית בכל הקשור כמובן לבגדים ומעצבי על אך גם למכוניות יש לאיטליה חלק נכבד בהשפעה על עיצוב רכבים, איטליה היא היצרנית של הרכבים היפים ביותר בעולם עם מותגי על כמו פרארי ולמבורגיני, אחד המותגים הגדולים והמפורסמים שיצאו מאיטליה זהו אלפא רומיאו מותג הרכבים בין היפים בעולם.

אלפא רומיאו מייצרים רכבים כבר משנת אלף תשע מאות ועשר, ולאורך ההיסטוריה הם יצרו רכבים שהפכו להיות רכבי קאלט עם עיצוב מדהים ופורץ גבולות כמו שרק האיטלקים יודעים לעשות.

אחד המקומות המושלמים לחובבי רכב ולחובבי אלפא בפרט זהו מוזיאון אלפא רומיאו במילאנו, מוזיאון המציג את ההיסטוריה של החברה מאז הקמתה ועד היום בצורה יוצאת מן הכלל, החל מהמכוניות הראשונות שיוצרו בחברה שהייתה כולה מוקדשת למכוניות מרוץ ועד מכוניות עכשוויות מודרניות פורצות דרך כמו שאלפא רומיאו יודעים.

למה לצפות בביקור במוזיאון אלפא רומיאו במילאן Alfa Romeo Museum

אלפא רומיאו גאה בהיסטוריה שלה ובצדק, הרעיון להקים מוזיאון עלה כאשר החברה הפכה להיות מותג עולמי שהפך להיות אחד המותגים המייצגים את העיצוב האיטלקי המיוחד בצורה נפלאה, מוזיאון אלפא רומיאו נפתח בשנת שבעים ושש והפך להיות אחד ממוזיאוני הרכב הטובים באיטליה אם לא בעולם כולו.

בימים הראשונים של החברה היא פעלה בנאפולי אך לאחר מספר שנים לא רבות היא עברה למשכנה הקבוע במילאן, החברה עברה אינספור שינויים ותהפוכות אך אם זאת היא תמיד שרדה והמשיכה לייצר רכבי על זמניים שחלקם הפכו היום לרכבי אספנות ששווים לפחות שש ספרות אם לא יותר.

האוסף של מוזיאון אלפא רומיאו במילאן הוא אחד מאוספי הרכבים היפים ביותר שתראו בימי חייכם, המוזיאון מכיל מכוניות החל מהשלבים הראשונים בהם החברה פעלה וכולל רכבי מרוץ שהשתתפו במירוצים הגדולים בעולם ואף זכו.

העיצוב המדהים של מכוניות אלפא רומיאו מוצג בצורה מעולה במוזיאון ותוכלו לראות את כל הדגמים שהחבר ייצרה לאורך השנים החל מרכבים משנת אלף תשע מאות ועשר עד לאלפא סוד או אלפא ג'ולייטה המקסימה. 

ביקור במוזיאון מתאים לכולם לא רק לחובבי רכב מפני שהרכבים המוצגים במוזיאון הם ממש אומנות של עיצוב רכבים, המוזיאון הוא עצום משתרע על שטח גדול עם שתי קומות של רכבים מכל השנים של החברה והסיור במוזיאון מעניין ביותר כאשר הרכבים מוצגים בצורה טובה ואתם אפילו יכולים להיכנס לחלק מהם וכמובן להצטלם למזכרת.

על אף שמוזיואן אלפא רומיאו נמצא קצת מחוץ למרכז העיר זהו אחד המוזיאונים המומלצים ביותר לביקור במילאן, מוזיאון אלפא רומיאו נחשב לאחד המוזיאונים הפופולריים ביותר במילאן והוא מושך אליו עשרות אלפי תיירים בשנה שמגיעים מכל רחבי העולם לראות את הרכבים המדהימים ביופיים של אלפא רומיאו.

המוזיאון פתוח כל ימות השבוע מלבד יום שלישי בין השעות עשר בבוקר עד שש בערב, מומלץ לרכוש כרטיסים מראש.

המוזיאון נמצא בכתובת: viale Alfa Romeo, 20020 Arese MI, ניתן להגיע באמצעות אוטובוס קו 561 ממרכז העיר, כמו כן תוכלו להשתמש במטרו קו M1 שמגיע עד פתח המוזיאון.

מחיר כרטיס כניסה למוזיאון אלפא רומיאו עולה שתיים עשרה יורו לאדם, שימו לב שמומלץ לרכוש את הכרטיסים מראש און ליין.

מוזיאון אלפא רומיאו הוא אחד המוזיאונים המעניינים במילאן עם אוסף רכבים מגוון של החברה מאז ימיה הראשונים ועד עצם היום הזה.

לחזור למשהו ספציפי?