חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

העולם של לאונרדו 3

העולם של לאונרדו 3

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

לאונרדו דה וינצ'י הוא אחד האנשים המשפיעים ביותר על ההיסטוריה האנושית בתקופה המודרנית, אם המצאות ופטנטים הכי מתקדמים שיש, לאונרדו דה וינצ'י היה ממציא אמן פסל ואחד הציירים הטובים ביותר אי פעם עם ציורים מפורסמים המונה ליזה שכנראה נחשב לציור המפורסם ביותר בעולם.

העולם של ליאונרדו הוא אחד המוזיאונים הכי מעניינים במילאן, זה מוזיאון אשר מסכם את היצירה הבלתי פוסקת של לאונרדו דה וינצ'י שהיה אחת הדמויות שהשפיעו על ההיסטוריה האנושית עם המצאות גאוניות ויצירות אמנות הכי גדולות בהיסטוריה.

מוזיאון העולם של לאונרדו מציג בצורה יוצאת דופן את היצירות של לאונרדו דה וינצ'י, זהו אחד המוזיאונים המובילים במילאן, כך שאם אתם מתכננים טיול למילאן אתם צריכים לקחת בחשבון במוזיאון העולם של לאונרדו.

למה לצפות בביקור במוזיאון העולם של לאונרדו

מוזיאון העולם של לאונרדו מציג לתפארת את האמנות וההמצאות של הממציא כנראה אחד הגדולים בהיסטוריה האנושית, לאונרדו דה וינצ'י הוא ללא ספק אחד הממציאים הגדולים ביותר בהיסטוריה האנושית עם המצאות גדולות ששינו את ההיסטוריה.

העולם של לאונרדו 3 הוא מוזיאון אינטראקטיבי אשר מציג את לאונרדו דה וינצ'י בצורה הטובה ביותר, זהו מוזיאון מושלם לביקור משפחתי עם מגוון פעילויות ואטרקציות שמתאימות לכל המשפחה.

מוזיאון לאונרדו דה וינצ'י מציג תערוכות של העבודות המובילות של דה וינצ'י יש יותר ממאתיים עבודות המוצגות באופן אינטראקטיבי ומציגות את העבודות הכי גדולות שלו כמו לדוגמא מכונת הזמן שהוא המציא או הציור המפורסם בעולם המונה ליזה אותו תוכלו לראות מזווית שונה לחלוטין.

אחת הדרכים לראות ולחוות את המוזיאון ואת היצירות שנמצאות בו היא באמצעות סיור אודיו בו אתם מקבלים את כל המידע החשוב על התערוכות ומיצגים המדהימים, העולם של לאונרדו 3 הוא מעט יוצא דופן זהו מוזיאון שאתם צריכים להפעיל את המחשבות שלכם ואתם יכולים גם לצאת משם אם הבנות על החיים.

אם אתם שואלים את עצמכם האם מוזיאון העולם של לאנרדו 3 מתאים לביקור אם הילדים התשובה היא בהחלט כן.
זהו מוזיאון מושלם לביקור משפחתי כאשר אתם נמצאים בביקור במילאן, שווה לתכנן את הטיול שלכם לעיר ולכלול
ביקור במוזיאון לאונרדו 3.

המוזיאון פתוח כל ימות השבוע החל מעשר בבוקר עד שש בערב והוא ממוקם באזור מרכזי במילאן כך ששוה לתכנן את היום שלכם מראש ולבדוק על אטרקציות נוספות באזור, הביקור במוזיאון עורך בערך שעה כך שיהיה לכם מספיק זמן לעשות עוד דברים באותו יום.

את הכרטיסים למוזיאון מומלץ לרכוש און ליין מעבר למחיר טוב אתם גם מקבלים את הזכות להיכנס למוזיאון ללא תור, לאחר הרכישה און ליין אתם מקבלים את הכרטיס ישירות לטלפון הנייד שלכם ותצטרכו להציג אותו כאשר אתם מגיעים למוזיאון עצמו.

ביקור במוזיאון העולם של ליאונרדו הוא אחד המומלצים במילאן כאשר אתם מגיעים לביקור בעיר מוזיאו העולם של לאונרדו הוא אחת האטרקציות המומלצות ביותר בעיר והוא מומלץ לביקור משפחתי או אם אתם בטיול זוגי או עם החברים שלכם במילאן.

הזמנת כרטיסים בהתאם לימי החופשה שלכם במילאנו

מוזיאון העולם של לאונרדו 3 פתוח כל ימות השבוע בין השעות עשר בבוקר עד שש בערב.

הכתובת של מוזיאון העולם של לאונרדו 3 במילאן הוא: Galleria Vittorio Emanuele II, 20121, Milan.

לגמרי כן, מוזיאון העולם של לאונרדו מכיל תערוכות אינטראקטיביות מעולות עבור ילדים, מוזיאון העולם של ליאונרדו הוא בהחלט אטרקציה מומלצת לביקור עם ילדים במילאן.

מחיר כרטיס כניסה למוזיאון לאונרדו 3 במילאן הוא ארבע עשרה יורו והוא כולל כניסה למוזיאון וסיור אינטראקטיבי באמצעות אוזניות אודיו, אתם גם לא תצטרכו לעמוד בתור מפני שהכרטיס מקנה לכם כניסה מהירה.

לחזור למשהו ספציפי?