חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון המאה העשרים – Museo del Novecento

מוזיאון המאה העשרים – Museo del Novecento

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

כל מה שצריך לדעת על מוזיאון המאה העשרים
Museo del Novecento

כאשר מגיעים למילאנו אי אפשר לא לבקר במוזיאונים המדהימים שפזורים ברחבי העיר, ברור שאם אתם אוהבים אמנות מילאנו היא גן עדן עבורכם, מילאנו היא עיר של תרבות אשר מושכת אליה בכל שנה אינספור תיירים שמגיעים כדי לבקר ביעדי התיירות המובילים יותר וגם המובילים פחות.

אחד המוזיאונים המומלצים במילאנו זהו מוזיאון המאה העשרים (Museo del Novecento), מוזיאון המכיל את אחד מאוספי האמנות החשובים ביותר של איטליה, המוזיאון ממוקם באחד האזורים הכי מרכזיים של העיר והוא נחשב למאוד פופולרי על ידי תיירים שמגיעים למילאנו והוא גם מאוד אהוב על התייר הישראלי.

האוסף של מוזיאון דל נובצ'נטו מוזיאון המאה העשרים במילאנו
האוסף של מוזיאון דל נובצ'נטו מוזיאון המאה העשרים במילאנו

למה לצפות בביקור במוזיאון המאה העשרים
(Museo del Novecento)

האוסף של מוזיאון דל נובצ'נטו מוזיאון המאה העשרים במילאנו הוא אחד האוספים החשובים ביותר של אמנות איטלקית של המאה העשרים, התערוכות במוזיאון מכילות יותר מארבע מאות יצירות אמנות אשר מסודרת לפי סדר כרונולוגי.

המוזיאון נחנך בשנת אלף תשע מאות ושתיים, וכיום הוא מכיל אוסף ענק של אמני המאה העשרים המובילים ביותר בעולם, אין ספק שאלו יצירות שלא כדאי לפספס, שווה לעקוב אחר התוכנייה שאתם מקבלים בכניסה למוזיאון כך תוכלו לעקוב אחרי התערוכות ולהספיק לראות כמה שיותר יצירות אמנות מדהימות.

האוסף מתחיל במחווה ליצירות של אוונגרד הבינלאומי, עם ציורים של אמנים מפורסמים אשר פעלו בתחילת המאה, בין היתר תוכלו להתרשם מיצירות של אמנים כמו, פבלו פיקאסו, ז'ורז' בראק, פול קליי, ואסילי קנדינסקי אמדאו מודיליאני. 

ישנו חדר המוקדש ליצירותיהם הבלתי רישמיות ונדירות במיוחד של היוצרים האיטלקיים הגדולים ביותר, אלברטו בורי,  אמיליו וודובה, ג'וזפה קאפוגרוסי, גאסטון נובלי, טנקרד, קרלה אקרדי, אוסוולדו ליצ'יני. 

בין היצירות הרבות במוזיאון תוכלו לראות, ציורים ופסלים מהפכניים ופורצי גבולות, אחת החוויות הטובות במוזיאון אלה הם המדרגות הלוליניות אשר מובילים אתכם למעלה המוזיאון שם תוכלו לראות את מילאנו באופן פנורמי המוזיאון נמצא ליד הדואומו המפורסם ותוכלו לראות אותו מזווית שונה לחלוטין.

מלבד תערוכות קבועות במוזיאון יש גם תערוכות מתחלפות מעולות ובכל תקופה נוספים עוד יצירות אמנות מדהימות, כמו כן המוזיאון מקיים גם אירועים רבים ששווה לבדוק בתוכנייה שלהם מה קורה כאשר אתם מגיעים לביקור במקום.

בכל מקרה שווה לכם לבקר במוזיאון לא סתם הוא אחד מאתרי התיירות והמוזיאונים הפופולריים ביותר במילאנו, גם אם אתם לא כל כך בעניין של אמנות עדיין שווה להגיע למקום כדי לספוג קצת אמנות איטלקית משובחת.

מה צריך לדעת לפני ביקור במוזיאון המאה העשרים
(Museo del Novecento)

כרטיסי כניסה למוזיאון כוללים כניסה למוזיאון כניסה לתערוכות הזמניות וגם מדריך אודיו, מחיר של כרטיס כניסה הוא סך הכל חמישה יורו, מומלץ לקנות את הכרטיסים באינטרנט זה מקנה לכם את הזכות לדלג על התור בכניסה וגם תוכלו לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור שלכם במוזיאון.

ניתן לשדרג את הכרטיסים יחד עם סיור מודרך זהו סיור מאוד מעניים באורך שעה אחת מאוד ממצה על האמנות האיטלקית המשובחת של המאה העשרים, אם אתם רעבים אתם יכולים לאכול במסעדה שנמצאת במוזיאון מסעדה על טהרת האוכל האיטלקי המסורתי בהחלט מומלץ לבקר במקום.

אם אתם שואלים אם כדאי להגיע למוזיאון עם הילדים התשובה היא בהחלט כן יש גם מגוון של פעילויות לכל המשפחה וגם הרבה מה לעשות באזור של המוזיאון, אז פשוט תתכננו לכם את היום שלכם מראש כדי שתוכלו להספיק לנצל אותו כמו שצריך לחוות חוויות נוספות למזכרת.

אחד מאתרי התיירות והמוזיאונים הפופולריים מוזיאון המאה ה 20
אחד מאתרי התיירות והמוזיאונים הפופולריים מוזיאון המאה ה 20

שאלות ותשובות בנוגע בנוגע למוזיאון המאה העשרים Museo del Novecento

שעות הפעילות של מוזיאון המאה העשרים:ראשון, שלישי, רביעי, שישי 9:30 עד  19:30 שני 14:30 עד 19:30 חמישי, שבת 9:30 עד  22:30.

המחיר של כרטיס כניסה למוזיאון המאה העשרים במילאנו הוא 10 יורו, מומלץ לקנות את הכרטיסים מראש.

ניתן להגיע באמצעות תחבורה ציבורית, קווי המטרו האדום M1 והצהוב M3 יש לרדת בתחנת Duomo.

כן ניתן לשדרג את הכרטיסים שלכם בקופות של המקום ןלעשות סיור מודרך במוזיאון.

לחזור למשהו ספציפי?