חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שירותי הסעות במילאנו

שירותי הסעות במילאנו

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

שירותי הסעות במילאנו וסביבתה? הגעתם למקום הנכון!

ההסעה משדה התעופה ממילאנו למרכז העיר יכולה להיות די טרחה. ישנן אפשרויות רבות להגיע מנמל התעופה של מילאנו למרכז העיר, כולל מונית, אוטובוס, רכבת ורכב.

הדרך הקלה ביותר להגיע למרכז העיר היא באמצעות הסעה פרטית או אוטובוס. אם אתה רוצה דרך נוחה יותר להגיע לעיר, אתה יכול לקחת את הרכבת או המכונית.

אם אתם נוסעים משדה התעופה למילאנו, עדיף לקחת שירות הסעות. חברות ההסעות לשדה התעופה מציעות דרך נוחה ומשתלמת להגיע משדה התעופה ליעד.

ישנן חברות רבות המספקות העברות מנמל התעופה של מילאנו למרכז העיר מילאנו. ניתן להזמין את ההעברה מראש או לפי דרישה. למטיילים חשוב שיהיה מושג ברור לגבי היעד שלהם לפני שהם מזמינים את שירות ההעברות, מכיוון שהם לא יקבלו החזר אם ישנו את דעתם לאחר הזמנת שירות ההעברות.

אם אתם שוהים במילאנו תקופה קצרה, עדיף שתזמינו מלון או דירה משלכם ליד שדה התעופה ולאחר מכן תשתמשו בדרכי תחבורה ציבורית שהם חסכוניים יותר מאשר שירות הסעות לשדה התעופה בכל יום.

הגעה מברגמו אל מילאנו ולהיפך

שדה התעופה ברגמו הוא שדה התעופה הקרוב ביותר למילאנו. הוא ממוקם בעיר ברגמו, איטליה. לשדה התעופה יש טרמינל יחיד והוא משמש כמרכז בינלאומי למספר חברות תעופה.

שדה התעופה של ברגמו ממוקם במרחק של 8 קילומטרים ממרכז ברגמו ויש לו טרמינל יחיד עם שני מפלסים. אולם המגיעים נמצא בקומת הקרקע ואילו היציאות בקומה הראשונה. לשדה התעופה יש מגרש חניה שיכול להכיל עד 1,000 מכוניות ויש בו גם שירות השכרת רכב המציע רכבים להשכרה.

הגעה למילאנו:

– משדה התעופה של ברגמו למילאנו ברכבת: לוקח כ-35 דקות להגיע למילאנו ברכבת מתחנת שדה התעופה (הנסיעה עולה כ-10 יורו).

– מנמל התעופה של ברגמו למילאנו באוטובוס

שדה התעופה מברגמו למילאנו הוא טיסה ישירה שמקלה על אנשים לנסוע. יש שלוש טיסות ביום והנסיעה נמשכת כשעה.

ההגעה למילאנו קלה ומהירה, שכן שדה התעופה ממוקם קרוב למרכז העיר. זה גם נוח מכיוון שלשדה התעופה יש הרבה קשרים עם שדות תעופה אחרים באיטליה ובאירופה.

המסע מנמל התעופה של ברגמו למילאנו היה ארוך. הצורך בפתרון יעיל ומהיר לבעיה זו היה הסיבה להגעתם של הסעות פרטיות.

לחזור למשהו ספציפי?