חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י

מוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

ליאונרדו דה וינצ'י הוא אחד הדמויות המעניינות ביותר בהיסטוריה האנושית, הוא היה גאון על בעל יכולת המצאה מתקדמת שנות אור מכל מה שהכרנו, מוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י הוא אחד המקומות המעניינים ביותר במילאנו המוגדר כאטרקציית חובה.

מוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י הוא אדיר בגודלו ומשתרע על שטח של חמישים אלף מ"ר עם יותר משש עשרה אלף מוצגים היסטוריים מדהימים, זהן מוזיאון מרתק המאפשר לכם להתעמק במוחו של דה וינצ'י הגאון, וללמוד על טכנולוגיה מתקדמת שהוא פיתח כבר לפני מאות שנים.

למה לצפות בביקור במוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י

מוזיאון המדע והטכנולוגיה של לאונרדו דה וינצ'י ('Museo Nazionale Scienza e Tecnologia Leonardo da Vinci') ממוקם במנזר מהמאה השש עשרה, וכולל אוסף מדהים של יותר משש עשרה אלף מוצגים, כולל דגמים המבוססים על סקיצות הנדסיות של דה וינצ'י בשנים בהם הוא פעל.

לאונרדו דה וינצ'י היה אדם בעל המון תחומי העניין והם גם היו מאוד מגוונים החל מחקר הטבע והאנטומיה עד להנדסה צבאית, הוא גם היה צייר בעל שם עולמי עם ציורים מפורסמים כאשר המפורסם ביניהם וכנראה שזה הציור המפורסם בעולם המונה ליזה אשר נמצא במוזיאון הלובר בפריז.

לאונרדו דה וינצ'י היה אחראי על המצאות רבות ומשמעותיות מאוד בהיסטוריה כמו למשל המצאת המצנח, המסוק והטנק, המוזיאון מציג מספר עצום של רישומים ותכנונים שלו בצורה אטרקטיבית ומסקרנת ללא ספק אחד המוזיאונים המעניינים ביותר במילאנו.

מוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י מחולק לשבע מחלקות שכל אחת מהן מתמקדת בתחום אחר, יש את התערוכות הקבועות וגם תערוכות מתחלפות כרטיס הכניסה שלכם בכל מקרה מקנה לכם את האפשרות לבקר שתי התערוכות ללא תוספת תשלום.

אחת האטרקציות במוזיאון זהו חדר החלל בו נמצא גם סלע אמיתי שהובא מהירח, זהו חדר מדהים עם תמונות לווין יוצאות דופן אחד המקומות המעניינים ביותר בתערוכה, מוזיאון המדע והטכנולוגיה הוא אחד המקומות המושלמים לבילוי משפחתי ילדים מאוד אוהבים לבקר במוזיאון האטרקטיבי וגם אינטראקטיבי.

המוזיאון כל כך גדול ומעניין כך שאתם בקלות יכולים לבלות בו גם יום שלם, שימו לב אין מסעדה או קיוסק במוזיאון כך שמומלץ לארגן לעצמכם מראש משהו לאכול בעיקר אם אתם נמצאים עם הילדים,

את כרטיסי הכניסה למוזיאון יש לקנות מראש און ליין, כרטיס כניסה יעלה לכם עשר יורו ולאחר הרכישה אתם מקבלים את הכרטיסים לטלפון שלכם ומציגים אותו כאשר מגיעים למוזיאון, רכישה און ליין גם מזכה אתכם מלעמוד בתור ויש לכם גם אפשרות ביטול למקרה ותצטרכו של עשרים וארבע שעות לפני ההגעה.

מוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י הוא אחד מאתרי התיירות המומלצים ביותר במילאנו, הוא מושלם לביקור משפחתי ומתאים לכולם לכן אנו מאוד ממליצים לכם במקרה ןאתם מגיעים למילאנו בקרו במוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י לא תתחרטו.

מוזמנים לבדוק ביומן מתי המוזיאון פתוח ולהזמין כרטיסי כניסה בהתאם לימי החופשה שלכם במילאנו

שאלות ותשובות בנוגע למוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י

כן זה אחד המוזיאונים הטובים ביותר במילאנו, זהו מוזיאון ענק עם מעל לשש עשרה אלף מוצגים אחד המקומות המסקרנים בעיר.

כרטיס כניסה למוזיאון המדע והטכנולוגיה ע"ש לאונרדו דה וינצ'י עולה עשר יורו וזה בהחלט אחד האטרקציות המשתלמות מכל הבחינות.

המוזיאון פתוח כל ימות השבוע מלבד יום שלישי, החל מתשע וחצי בבוקר עד חמש אחר הצהריים, בסופי שבוע המקום פתוח עד השעה שש וחצי.

הכתובת של המוזיאון היא: 21, Via San Vittore, 20123, מילאנו

לחזור למשהו ספציפי?