חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור מודרך בסנטה מריה דלה גרציה

סיור מודרך בסנטה מריה דלה גרציה

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

היכנסו לתוך סנטה מריה דלה גרציה, בזיליקה מהמאה ה-15 הממוקמת בלב מילאנו, וגלו את אחד מציוני הדרך החשובים ביותר של העיר עם מדריך. זו הדרך הטובה ביותר ללמוד הכל על המקום המופלא הזה, הידוע בהיותו הבית של הסעודה האחרונה – הציור האיקוני של האמן האיטלקי, ליאונרדו דה וינצ'י, ששימש השראה לספרים וסרטים רבים, ואמנים אחרים! (תוכל לשלם תוספת כדי לראות את זה כשתגיע לשם)

כשאתם מטיילים במקום, המדריך שלכם יסביר את המורכבויות של הפנים המקסים של הבזיליקה, שתוכנן על ידי ברמנטה וסולארי. תלמד הכל, מההיסטוריה שלה ועד למקומה היום, כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו ואחת הדוגמאות הטובות ביותר של מילאנו לרנסנס ואדריכלות גותית

בקרו בסנטה מריה דלה גרציה, בזיליקה מהמאה החמש עשרה הממוקמת בלב מילאנו, וגלו את ההיסטוריה שלה עם סיור אודיו בהדרכה עצמית!

הבזיליקה מתהדרת בהיסטוריה משמעותית שכדאי לגלות. נבנה בהוראת הדוכס ממילאנו, פרנצ'סקו הראשון ספורצה, כדי לשנות ולהעלות את מנזר סולאריאנו העתיק לשעבר, בנייתו הושלמה ב-1497.

כיום, סנטה מריה דלה גרציה היא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, ואחת הדוגמאות הטובות ביותר של מילאנו לרנסנס ואדריכלות גותית. כשאתם מטיילים במקום שעוצב בצורה מורכבת על ידי ברמנטה וסולארי, התפעלו מהפנים המקסים של הבזיליקה והתכווננו למדריך האודיו הרב לשוני שלכם כדי לשמוע הכל על הסיפור המרתק שלה.

עם סיור אודיו מודרך עצמי זה, מבוסס אפליקציה, תוכלו ליהנות מסיור בלתי מוגבל ועצמאי של סנטה מריה דלה גרציה. אין צורך להיפגש עם איש צוות, פשוט הורד את האפליקציה והתחיל את החוויה שלך מיד.

שימו לב, הכניסה לכנסייה היא בחינם וזה לא אותו מדריך אודיו המוצע במקום.

כתובת:

Santa Maria delle Grazie
Piazza di Santa Maria delle Grazie, 20123, Milan

לחזור למשהו ספציפי?