חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור גרפיטי במילאנו

סיור גרפיטי במילאנו

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

מילאנו היא עיר מקסימה מאה במבנים היסטוריים כנסיות וקתדרלות, אך מאחוריהן ולעיתים גם לפנים יש אמנות רחוב מדהימה גרפיטי, לאורך ההיסטוריה התפתחה תרבות גרפיטי ברחבי העיר עד שהגיע למצב שחלקים רבים מהעיר מכוסים בציורים אמנותיים מרהיבים.

גרפיטי זה אחת האמנויות רחוב הראשונות כבר מתחילת המאה העשרים שמקורה הוא בחבורת צעירים מרדניים שביטאו את עצמם דרך ציורי הקיר וניסו להעביר מסר, כיום גרפיטי זה אומנות לכל דבר ועניין ומילאנו היא אחת הערים המדהימות בתחום הזה. סיור גרפיטי במילאנו הוא אחת האטרקציות המומלצות בעיר דרך מצוינת לראות את מילאנו מזווית שונה לחלוטין ומהעין של היוצרים שהפכו את העיר לכל כך מעניינת.

מה רואים בסיור גרפיטי במילאנו

כמעט בכל מקום שתלכו במילאנו תוכלו לראות ציורי גרפיטי על הקירות, זוהי עיר שבשנים האחרונות עודדה את היוצרים ובמקום להילחם בהם העדיפה לתת להם לבטא את עצמכם בצורה אומנותית על ידי ציורי גרפיטי.

סיור גרפיטי במילאנו לוקח אתכם אל עבר ציורי גרפיטי מדהים ברחבי העיר כאשר יש נקודות מרכזיות בהן תוכלו להתרשם מציורי ענק מרשימים, אחת היצירות אליהן אתם מגיעים היא של אמן גרפיטי איטלקי אשר ידוע בכל העולם ביצירות המדהימות שלו. אחת היצירות שלו משתרעת על קיר באורך של שלוש מאות מטר אחד מציורי הגרפיטי הגדולים בעולם ובהחלט משהו שלא כדאי לפספס כאשר אתם נמצאים במילאנו.

במשך הסיור אתם מלווים במדריך צמוד צעיר ברוחו אשר מסביר לכם בצורה מהנה על הציורים וההיסטוריה שלהם, אתם גם מוזמנים לשאול כל שאלה שבא לכם והוא גם ידאג לתת לכם טיפים על מקומות בילוי או אטרקציות בעיר.

סיור גרפיטי במילאנו לוקח אתכם לצד אחר של העיר יותר אלטרנטיבי ומרדני כמו שהאיטלקים יודעים להיות, אתם מגיעים לציורי גרפיטי מחתרתיים של עד לציורים מקסימים עם מסר של שלום ואהבה, זהו סיור מאוד טוב עבור צעירים ומבוגרים כאחד.

כמובן שיש לקחת בחשבון שהולכים הרבה ברגל כך שמי שזה קשה לו כנראה שלא כדאי לו לעשות את הסיור, אך מעבר לזה זהו סיור שמתאים לכולם בעיקר אם אתם נמצאים עם בני נוער בעיר שעבורם זוהי אטרקציה מעולה.

סיור גרפיטי במילאנו זהו סיור של שעתיים בו אתם עוברים בין מקומות מרכזיים ומעניינים בעיר, הסיור יעלה לכם חמישים וחמישה שקלים והוא בהחלט משתלם מפני שאתם גם לומדים על ההיסטוריה המעניינת של הגרפיטי וגם עושים סיור במילאנו ומגלים עוד צדדים של העיר.

שימו לב לנקודת המפגש של הסיור היא נמצאת במקום מרכזי בעיר ליד הפסל של הקיסר קוסטנטינו אחת הנקודות המוכרות בעיר כך שלא תהיה לכם בעיה למצוא אותו בקלות חשו להקדים ולהגיע עשר דקות לפני הזמן שנקבע, אז אם אתם רוצים לראות זווית אחרת של מילאנו סיור גרפיטי בהחלט מומלץ עבורכם.

שאלות ותשובות בנוגע לסיור גרפיטי במילאנו

מאוד מומלץ בעיקר אם אתם אוהבים אמנות אלטרנטיבית מה שיש למילאנו להציע בשפע, זהו אחד הסיורים המעניינים והמומלצים ביותר במילאנו

המחיר של סיור גרפיטי במילאנו הוא 55 שקלים, זהו סיור של שעתיים מאוד מסקרן אשר לוקח אתכם אל ההיסטוריה של הגרפיטי במילאנו.

את הכרטיסים לסיור יש לרכוש און ליין, זה חוסך לכם זמן וכסף רב, אתם יכולים למצוא קישור בכתבה זו שדרכו תוכלו לרכוש כרטיסים ללא בעיה למועד בו אתם מעוניינים לעשות את הסיור.

צריך לקחת בחשבון שזהו סיור הליכה שאורך שעתיים לכן אם אתם מתקשים ללכת אז זה פחות מומלץ עבורכם.

לחזור למשהו ספציפי?