חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך מגיעים משדה התעופה למרכז העיר מילאנו

איך מגיעים משדה התעופה למרכז העיר מילאנו

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

איך מגיעים ? דרכי הגעה מהשדה למלון

כאשר מתכננים טיול לחו"ל תמיד עולה שאלה לגבי הנסיעות, כאשר אנו נמצאים במדינה זרה בפעם הראשונה ההתניידות היא אחד הגורמים שיכולים להשפיע על הטיול לטובה או לרעה, בעיקר כאשר נוחתים בשדה התעופה קצת עייפים ועם כל הציוד ורק רוצים להגיע כבר לבית המלון.

בטיול למילאנו יש כמה דרכי הגעה משדה התעופה למלון, כאשר הדרכים העיקריות הן באמצעות מונית או רכבת, יש גם חברת הסעות משדה התעופה אשר מפעילה אוטובוסים משדה התעופה למרכז העיר.

אז אם אתם מתכננים טיול למילאנו כדי לכם לקרוא את המאמר הבא, בו אנו אספנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על דרכי הגעה משדה התעופה למרכז העיר מילאנו.

מונית משדה התעופה מילאנו למרכז העיר

אין ספק שמונית זוהי אחת הדרכים הקלות ביותר להגיע משדה התעופה של מילאנו למרכז העיר, המוניות במילאנו כולן לבנות עם הסימן בגג של מונית, את המוניות אתם יכולים למצוא מיד ביציאה משדה התעופה עומדות ממש קרוב.

שימו לב בשעות העומס יש מצב טוב שתצטרכו מעט להמתין עד למונית פנויה, שדה התעופה של מילאנו נמצא ארבעים ושמונה קילומטרים ממרכז העיר והנסיעה במונית לוקחת משהו כמו חמישים דקות עד שעה ובשעות העומס אפילו מעט יותר זמן.

מבחינת המחיר של מונית משדה התעופה של מילאנו למרכז העיר יש מחיר קבוע של תשעים יורו כאשר לוקחים מונית משדה התעופה של מילאנו למרכז העיר מילאנו. מדובר במחיר הכל כלול,כך שנהגי מוניות אינם רשאים להוסיף תשלומים נוספים עבור דברים כמו למשל מזוודות נוספות או נסיעה בשעות הלילה המאוחרות.

כדאי לשים לב לנקודה זו לפני העלייה על המונית מפני שיש מוניות שלא מחויבות בהסכם זה כדי לדעת אם המונית היא במחיר הכל כלול ללא תוספות יש לשים לב האם יש בשמשה הקדמית של המונית מדבקה שרשום עליה את המשפט הבא (Taxi autorizzato per il servizio aeroportuale lombardo).

אז אם נסכם את הנסיעה במונית משדה התעופה של מילאנו למרכז העיר נוכל למצוא כמה יתרונות וגם חסרונות, היתרון המשמעותי של נסיעה במונית זוהי כמובן הנוחות ומלבד זה תוכלו להגיע ישירות לבית המלון מבלי להמשיך לנסוע בעוד תחבורה ציבורית.

יתרון נוסף בנסיעה במונית זוהי העובדה שמוניות במילאנו פועלות עשרים וארבע שעות ביממה במשך כל השבוע, החיסרון המשמעותי בנסיעה במונית משדה התעופה של מילאנו למרכז העיר הוא המחיר הגבוה אותו תצטרכו לשלם תשעים יורו זוהי אחת הדרכים היותר יקרות להגיע למרכז העיר.

רכבת משדה התעופה מילאנו למרכז העיר

אם אתם מעוניינים להגיע ברכבת אל מילאנו תוכלו למצוא קו ישיר המחבר את נמל התעופה של מילאנו עם התחנה המרכזית בעיר,  הרכבת הישירה משדה התעופה עוברת בין שתי הנקודות המרכזיות של העיר למעלה משישים וחמש פעמים ביום.

בשונה מנסיעה במונית את הכרטיס לרכבת אתם יכולים לרכוש מראש באופן מקוון מה שיחסוך לכם זמן וכסף, מחיר של כרטיס רכבת רגיל עולה שלוש עשרה יורו וזמן הנסיעה הוא כחמישים וחמש דקות. 

ניתן גם לקנות כרטיסי רכבת ממכונות הכרטיסים האוטומטיות שנמצאות ממש לפני הרציף הרכבת או מדוכני הכרטיסים הפתוחים משש וחצי בבוקר  בבוקר עד חמש אחר הצהריים בימי עבודה רגילים מלבד סופי שבוע.

תחנת הרכבת ממוקמת בטרמינל 1 בקומה הראשונה, אם אתם נוחתים בטרמינל 1, עקבו אחר השילוט שאומרים(Treni רכבת באיטלקית) ברגע שאתם אוספים את המזוודות שלכם מהמסוע תוכלו למצוא רכבות לתחנה המרכזית של מילאנו יוצאות מרציף 1.

החל משנת אלפיים ושש עשרה נוספה תחנת רכבת חדשה המחוברת גם לטרמינל 2 באמצעות גשר, במקרה ואתם נוחתים בטרמינל 2, תמצאו את תחנת הרכבת בקלות צפונית לאולם ההגעה, כמו כן יש שילוט מעולה וגם מודיעין למקרה שבכל זאת לא מצאתם את התחנה.

רכבות יוצאות מתחנת הרכבת של נמל התעופה שלי טרמינל 1, כל שלושים דקות ויש שני קווים באותה עלות הכרטיס יעלה לכם שלוש עשרה יורו לכיוון אחד ועשרים יורו הלוך ושוב הכרטיס תקף לשלושים יום בקנייה אונליין, אם תקנו את הכרטיס בתחנה הוא יהיה תקף לאותו יום בלבד.

לילדים מתחת לגיל ארבע עשרה יש הנחה של חמישים אחוז, כך שאם אתם קונים באינטרנט חשוב לציין זאת בעת הרכישה, נסיעה ברכבת משדה התעופה למרכז העיר מילאנו זוהי הדרך הזולה ביותר להגיע לעיר, ניתן אף להוזיל את כרטיס הנסיעה על ידי רכישה של כרטיס שבועי.

מבחינת הנסיעה ברכבת תצטרכו להמשיך את הנסיעה לאחר שאתם מגיעים אל התחנה למלון שבו אתם מתאכסנים, מומלץ לעשות מעט שיעורי בית לפני שאתם מגיעים לעיר ולבדוק איזה תחבורה ציבורית מגיעה מתחנה שאתם יורדים בה אל המלון.

הסעות פרטיות משדה התעופה למרכז העיר מילאנו

דרך נוספת להגיע משדה התעופה למרכז העיר מילאנו היא באמצעות חברת הסעות אשר עובדת בשדה עצמו, ניתן לבחור בגודל של המכונית כך שזה יכול להיות פתרון מושלם עם אתם באים קבוצה גדולה של אנשים.

בדומה לנסיעה במונית גם בהסעות המחיר הוא קבוע ולא תצטרכו לשלם על שום תוספת, בין המכוניות שתוכלו להזמין יש בין מקום אחד לשלושה, המחיר של הסעה זו יעלה לכם מאה ותשע יורו, לרכבים של ארבע עד שמונה אנשים תשלמו מאה וחמש עשרה יורו, ומיניבוס של תשע עד חמש עשרה אנשים יעלה לכם מאתיים שלושים יורו.

היתרון של הסעה זו הוא שאתם מגיעים משדה התעופה ליעד שאתם בוחרים מבלי להסתבך אחר כך בתחבורה ציבורית, יתרון נוסף הוא שתוכלו להזמין מקום מראש והנהג יכה לכם בנחיתה עם כרטיס עליו השם שלכם.

מגיעים למילאנו? מחפשים דרך נוחה להגיע משדה התעופה למרכז העיר? כל מה שחשוב לשאול על הסעה משדה התעופה למרכז העיר מילאנו

ניתן להגיע באמצעות מונית או רכבת, המחיר של נסיעה במונית יעלה לכם תשעים יורו, מחיר של כרטיס נסיעה ברכבת יעלה לכם שלוש עשרה יורו.

כן דרכי ההגעה מהשדה למרכז העיר מאוד מסודרים ותוכלו למצוא בקלות את תחנת הרכבת או את תחנת המוניות.

שדה התעופה של מילאנו נמצא ארבעים ושמונה קילומטרים  ממרכז העיר.

כן מלבד מוניו ורכבות יש גם חברת הסעות אשר פועלת בשדה התעופה תוכלו לקנות את המקומות מראש והנהג שלכם יחכה לכם בשדה התעופה עם שלט של השם שלכם.

לחזור למשהו ספציפי?