חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרם לאונרדו – Leonardo da Vinci's Vineyard

כרם לאונרדו – Leonardo da Vinci's Vineyard

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

לאונרדו דה וינצ'י היה אחת הדמויות הכי מוכרות ומפורסמות שיצאו מאיטליה, הוא היה איש אשכולות אשר עסק במגוון אדיר של תחומים, הוא היה אחד מגדולי אמני הרנסנס ממציא על, אדריכל, פסל ומדען פורץ דרך.

במשך חייו של לאונרדו דה וינצ'י הוא צייר את התמונות הכי מפורסמות בעולם ראו דוגמת מונה ליזה שללא ספק נחשב לציור הכי מפורסם בעולם, לאונרדו דה וינצ'י התגורר ופעל רוב שנותיו באיטליה בעיר מילאנו, 

אין ספק שלאונרדו דה וינצ'י הוא אחת הדמויות המסקרנות ביותר בעולם על אף שהוא חי לפני מאות שנים ההמצאות פורצות הדרך שלו משפיעות על כולנו עד עצם היום הזה, כיום ניתן לבקר בכרם לאונרדו אחד האטרקציות הפופולריות במילאנו וללמוד על ההיסטוריה המסקרנת של לאונרדו דה וינצ'י.

מה לצפות בביקור בכרם לאונרדו Leonardo da Vinci's Vineyard

בשנת אלף ארבע מאות תשעים וחמש הטיל לודוביקו על לאונרדו דה וינצ'י את המשימה לצייר את הסעודה האחרונה בחדר האוכל של ביתה  של סנטה מריה דלה גרציה, כמובן שלאונרדו הסכים והוא צייר את אחד הציורים היפים והמפורסמים ביותר שלו.

שלוש שנים מאוחר יותר מעניק לודוביקו ללאונרדו את הבעלות על כרם, לאונרדו עבר לגור במקום ומאוד אהב את הכרם שלו ולגדל בו את הענבים המיוחדות שלו, כיום הכרם של לאונרדו פתוח עבור הציבור וניתן לבקר במקום.

הכרמים היו בשימוש ממש עד מלחמת העולם השנייה ואחרי הפצצה של בעלות הברית בשנת ארבעים ושלוש הפכה האדמה לגנים המוקפים חומה של ארמון הרנסנס קאזה דלי אטלני, 

קאסה דלי אטלני הוא אחד השרידים האחרונים שנשארו עומדים על תלם מאז ימי לאונרדו, במהלך המאה העשרים שינה הבית את צורתו על ידי האדריכל פיירו פורטלופי, האדריכל המוביל של מילאנו, באירוע התערוכה בשנת אלפיים וחמש עשרה, החליטו לשתול מחדש את הכרם של לאונרדו דה וינצ'י ולפתוח את הבית והגן לכולם.

לאונרדו דה וינצ'י היה גאון בכל מה שהוא נגע הוא הפך אותו לזהב, זה נכון גם לגבי הענבים והיין שהוא ייצר עד כדי כך שבשנת אלפיים ושבע בוצע  מחקר על ידי הגנטיקאית סרינה אימאציו ועל ידי פרופסור אטיליו סינצה, המומחה הגדול ביותר של די אנד איי של הגפן, 

לאחר חפירה ידנית של שרידים ביולוגיים של הכרם המקורי בתוך הגן של קאסה דלי אטלני: החלו לשתול מחדש את הגפנים המיוחדים של לאונרדו ובשתיים עשרה בספטמבר אלפיים ושמונה עשרה,  בפעם הראשונה נבצרו הענבים של לאונרדו והעניקו חיים ליין הייחודי ביותר בעולם היין של לאונרדו.

מה צריך לדעת לפני ביקור בכרם לאונרדו - Leonardo da Vinci's Vineyard

ביקור בכרם של לאונרדו זוהי אחת ההמלצות הכי טובות שתוכלו לקבל לאטרקציות במילאנו, הביקור בכרם כולל כניסה לכרמים ולמוזיאון בנושא של לאונרדו דה וינצ'י, כמו כן תוכלו להיעזר בסיור אודיו מודרך שמסביר לכם על המוצגים שאתם רואים.

המקום פתוח כל השבוע החל מתשע בבוקר עד שש בערב מלבד יום חמישי שהמקום פתוח עד שמונה וחצי בערב, הכרם נמצא באזור מרכזי של העיר כך ששווה לכם לתכנן באותו יום בעוד אטרקציות שיש בקרבת מקום, הביקור בכרם לאונרדו בהחלט מתאים לילדים ויש אפילו פעילויות שמתאימות להם וגם זה מאוד חשוב שילמדו על ההיסטוריה המעניינת ביותר של איש האשכולות לאונרדו דה וינצ'י.

הסיור במקום הוא קצר יחסית אך מאוד ממצה ומעניים העלות של כרטיס הכניסה היא שתיים עשרה יורו ואת הכרטיסים מומלץ לרכוש און ליין זה גם ימנע מכם לחכות בתור לכניסה לכרם וגם יחסוך לכם כסף, את הכרטיסים אתם מקבלים לטלפון הנייד שלכם ותצטרכו להציג אותם בכניסה למקום.

אז כאשר אתם מתכננים את הטיול שלכם למילאנו אתם פשוט חייבים לקחת בחשבון ביקור בכרם של לאונרדו זוהי בהחלט אחת האטרקציות הטובות ביותר שלא תצטערו שביקרתם בה, אל תשכחו לצלם את המקום שישארו לכם מזכרות מהטיול.

מחיר של כרטיס כניסה בקנייה און ליין יעלה לכם 12 יורו לאחר הרכישה אתם מקבלים את הכרטיסים לטלפון הנייד שלכם אין צורך להדפיס אותם מפני שאתם מראי את הכרטיס בכניסה למקום דרך הנייד שלכם.

כרם לאונרדו נמצא בכתובת: Corso Magenta 65, 20123, Milan, ניתן להגיע באמצעות מטרו קו M1, אם אתם אוהבים ללכת ברגל אתם יכולים להגיע ממרכז העיר בהליכה של עשרים דקות בערך ולהנות מהדרך המקסימה.

הכרם פתוח למבקרים כל ימות השבוע החל מהשעה תשע בבוקר עד שש אחר הצהריים בימי חמישי הכרם פתוח מתשע בבוקר עד שמונה וחצי בערב.

כן זהו אזור מרכזי בעיר ויש המון מה לעשות באזור, קחו בחשבון שהביקור בכרם הוא קצר יחסית לכן מומלץ לתכנן את היום שלכם כך שתספיקו להגיע לאטרקציות נוספות באזור.לחזור למשהו ספציפי?