חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון האשליות של מילאנו

מוזיאון האשליות של מילאנו

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

מילאנו היא עיר מקסימה מלאה באטרקציות מכל הסוגים אם זה לטיול חברים או טיול שפחתי לכל אחד יש מה לעשות במילאנו, אחת האטרקציות הבולטות בעיר זהו מוזיאון האשליות של מילאנו, המוזיאון שמשנה את חוקי הפיזיקה.

עצם המבחר הגדול של האטרקציות שיש במילאנו לעיתים שמתכננים את הטיול קשה לבחור את האטרקציות המתאימות לנו, אז תנו לנו להמליץ לכם על מוזיאון האשליות של מילאנו זוהי חוויה מטריפת חושים לכל המשפחה ולא רק.

מה יש לראות במוזיאון האשליות של מילאנו

מוזיאון האשליות של מילאנו מכניס אתכם לעולם של אשליות שיגרום לכם לפקפק בחושים שלכם, אך יחד עם זאת הוא גם יצליח להפתיע אתכם, מצד אחד תצאו מבולבלים ומצד שני תוכלו ללמוד כמה עובדות מעניינות מה שבטוח זה המקום להבין את המשפט שום דבר אינו כפי שהוא נראה.

ביקור במוזיאון זהו מקום מושלם לחוויות חדשות לבילוי עם חברים או בני משפחה, כמובן שמוזיאון האשליות הוא מקום אהוב על הילדים המבקרים בו, אך הוא בהחלט מתאים לכולם בלי יוצא מן הכלל בכל הגילאים.

התערוכות במוזיאון האשליות הן בידור טהור שישאיר אתכם מבולבלים, איזה כיוון למעלה ומה למטה, האם ההשתקפות שלכם מרמה אתכם או שזה מה שאתם באמת רואים.

אחת האטרקציות הבולטות במוזיאון זוהי מנהרת הוורטקס, אשלייה מטריפת חושים כאשר אתם עומדים על משטח יציב אך מרגישים כאילו אתם בתזוזה מתמדת ובלי שליטה על המצב קרוב לוודאי שתשמעו את האנשים מסביב כמו שאומרים נקרעים מצחוק.

מוזיאון האשליות במילאנו מכיל כמה מהתערוכות הבלתי נשכחות, בקרו בחדר המראות האינסופיות ונסו להבין איפה אתם עומדים ביחס לחדר ולחברים שלכם, מה שבטוח זה שתצאו משם אם אינספור תמונות הכי מיוחדות שאפשר.

מוזמנים לבדוק ביומן מתי יש כרטיסים ולהזמין

מה צריך לדעת לפני ביקור במוזיאון האשליות במילאנו

ביקור במוזיאון האשליות במילאנו אורך שעה של כיף ובידור, כרטיס כניסה למוזיאון עולה שמונה עשרה יורו ומומלץ לרכוש אותם באופן מקוון, זה מקנה לכם את הזכות לדלג על התור, בעונת השיא זה מאוד משמעותי ויחסוך לכם זמן רב, כמו כן אתם גם מקבלים את האפשרות לביטול הכרטיס במקרה הצורך.

לאחר שאתם מבצעים את הרכישה אתם מקבלים את הכרטיס אל הטלפון הנייד שלכם ואין צורך להדפיס את הכרטיסים אתם פשוט מציגים את הכרטיסים שבטלפון שלכם בכניסה למוזיאון.

אין במוזיאון אפשרות לאכול וגם אין בו מסעדה, אך באזור של המוזיאון תוכלו למצוא כמה בתי קפה ומסעדות מומלצות ויש גם אטרקציות נוספות באזור שמאוד כדאי לבדוק כך תוכלו לנצל את היום שלכם ולראות כמה מקומות במילאנו.

המוזיאון פתוח כל ימות השבוע החל משמונה בבוקר עד שמונה וחצי ובסופי שבוע הוא פתוח עד השעה תשע, הכניסה האחרונה היא עד שבע וחצי, מוזיאון האשליות של מילאנו הוא אחד המוזיאונים הפופולריים במילאנו לכן מומלץ לרכוש את הכרטיסים למוזיאון מוקדם ככל שאתם יכולים מפני שבעונת השיא הוא יכול להיות בתפוסה מלאה.

כן זהו אחד המוזיאונים הכי כיפיים בעיר, מוזיאון האשליות של מילאנו כשמו כן הוא וכאשר אתם מבקרים במקום, אתם מגלים שלא כל מה שרואים הוא באמת מה שהוא.

מוזיאון האשליות במילאנו פתוח כל ימות השבוע החל מיום שני עד חמישי:  מ-10.00 עד 20.30 כניסה אחרונה ב-19.30 מיום שישי עד ראשון: מ 10.00 עד 21.00 כניסה אחרונה ב-20.00.

כתובת: Via Luigi Settembrini 11, 20124, Milan, ניתן להגיע ממרכז העיר באמצעות אוטובוס מספר 90 או 92.

מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון האשליות של מילאנו הוא 18 יורו והוא כולל את האפשרות לדלג על התור וגם אפשרות לבטל את הכרטיס במקרה הצורך.

לחזור למשהו ספציפי?