חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפלנטריום של מילאנו – Planetarium of Milan

הפלנטריום של מילאנו – Planetarium of Milan

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

העיר מילאנו היא אירופאית קלאסית עם מגוון גדול של אטרקציות לכל המשפחה, מילאנו ידועה כבירת אופנה עולמית, ביקור בעיר זוהי חוויה בלתי נשכחת, עם אתרי תיירות מעולים, אחד המקומות המומלצים לבקר בהם זהו הפלנטריום של מילאנו (Planetarium of Milan).

זהו הפלנטריום הגדול ביותר באיטליה שמעניק למבקרים במקום חוויה של פעם בחיים, הפלנטריום של מילאנו הוא אחד המקומות המושלמים לביקור משפחתי מהנה וקצת שונה משאר האטרקציות הפופולריות של מילאנו, אז אם אתם מתכננים טיול למילאנו בהחלט כדאי לשים גבוה בסדר העדיפות ביקור בפלנטריום של מילאנו (Planetarium of Milan).

מה צריך לדעת על הפלנטריום של מילאנו

הפלנטריום של מילאנו נחנך בשנת אלף תשע מאות שלושים, הוא נחשב לפלנטריום הגדול ביותר במילאנו, עם  יותר משלוש מאות מקומות בהם  אנשים יכולים לשבת בו זמנית בזמן ההקרנה על כיפת המתקן, ההקרנות מתארות במדויק את שמי הלילה כפי שהיו או יהיו בכל מקום וזמן על פני כדור הארץ.

כמו כן יש במקום גם הרצאות ואירועים כדי ללמד את הציבור המבקרים על אסטרונומיה ומדעים קשורים לנושא, הפלנטריום הוא גם ביתו של מועדון האסטרונומיה החובבים הוותיק ביותר בעיר, (Circolo Astrofili di Milano).

המבנה עצמו בו שוכן הפלנטריום מעוצב בצורה אלגנטית מאוד העיצוב מבוסס על הפנתאון ברומא בהחלט מוסיף עניין לכל מ שביקר במקום, חשוב לדעת לפני הביקור במקום, המושבים בתוך האולם אינם ממוספרים, לכן לא מופיעה ציון המושב בכרטיס הנרכש, לכן ניתן לבחור את המושבים באופן חופשי בתוך האולם.

הקופה  למופע נפתחת ארבעים וחמישה דקות לפני תחילת המופע, כדי לאפשר רכישת כרטיסים שעדיין פנויים, אם כבר יש לכם את כרטיס הכניסה, מומלץ להגיע  עם הכרטיס שרכשתם לפחות עשרים דקות לפני תחילת המופע, לאחר שהמופע מתחיל, לא תתאפשר כניסה למאחרים לחדר הפלנטריום.

המופע מתאים לכל הגילאים והוא מאוד אהוב גם על ילדים ובעיקר על בני נוער ילדים מתחת לגיל שלוש לא צריכים לשלם על כרטיס אך הם יאלצו לשבת על הברכיים של אחד ההורים המופע מומלץ לילדים החל מגיל שש, בתוך האולם לא ניתן להכניס אוכל או שתייה כמו שום מכשיר שפולט אור, המופע מתקיים בחושך מוחלט ואפילו נעליים זוהרות יכולות להוות בעיה, 

לאורך כל השנה מתקיימים מופעים שונים כמו למשל מופע האביב, או כדור הארץ, כוכב לכת מיוחד מאוד, המופעים נמשכים לרוב שעה אחת ומחיר כניסה עולה חמש יורו לאדם בוגר ושלושה יורו לילדים עד גיל שמונה עשרה, יש במקום גישה לבעלי מוגבלות ולכיסא גלגלים.

פלנטריום של מילאנו הוא אחת האטרקציות המעניינות של מילאנו זהו פלנטריום הגדול ביותר באיטליה המקיים מופעי אסטרונומיה מדהימים, ביקור בפלנטריום של מילאנו זוהי חוויה מדהימה ובלתי נשכחת.

בהחלט כן הפלנטריום של מילאנו זוהי אחת האטרקציות הפופולריות במילאנו למשפחות עם ילדים, מומלץ לבקר במקום עם ילדים בני שש ומעלה, 

הפלנטריום של מילאנו נמצא בכתובת: Civico Planetario di Milano, Corso Venezia, 57, 20121 Milano MI, ניתן להגיע ממרכז העיר באמצעות אוטובוס קווים, S1 S2 S5 S6 S13.

לחזור למשהו ספציפי?