חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון סטודיו פורטלופי (מוזיאון אדריכלות)

מוזיאון סטודיו פורטלופי (מוזיאון אדריכלות)

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

מילאנו ידועה כעיר של עיצוב ומעצבים בכל זאת מיכלאנג'לו היה פעיל בעיר לאורך שנים רבות, ביקור בעיר בהחלט יתן לכם את האפשרות לראות אינספור מבנים מדהימים עם ארכיטקטורה יוצאת דופן וייחודית למילאנו, אחד האדריכלים הידועים של העיר הוא פיירו פורטלופי הוא סיים את לימודיו כאדריכל מצטיין ואף זכה במדליית הזהב של מכללת המהנדסים והאדריכלים של מילאנו.

כיום ניתן לבקר במוזיאון סטודיו פורטלופי ואף לעשות סיור מודרך מומלץ (Portaluppi Studio-Museum and Guided Tour) אשר מוקדש לעבודות הנפלאות שלו לאורך השנים וללמוד את ההיסטוריה הענפה שלו ופועלו במילאנו, אספנו עבורכם מידע על המוזיאון, כרטיסים, סיור מודרך שעות פעילות ועוד.

מוזיאון סטודיו פורטלופי חוויה של אדריכלות איטלקית

טבול בגינה פרטית מקסימה עם בריכת שחייה ומגרש טניס אשר ממוקמת בלב מילאנו, וילת נקי קמפיליו הושלמה על ידי האדריכל פיירו פורטלופי בשנת שלושים וחמש של המאה העשרים, הוילה מייצגת בצורה נפלאה איך חלק מהעשירים של העיר חיו בשנות השלושים.

כיום הוילה באופן טבעי הפכה להיות מוזיאון פיירו פורטלופי, הכולל את הארכיון והסטודיו של האדריכל האיטלקי המפורסם, האוסף הגדול של המוזיאון כולל ריהוט מקורי, כתבים אישיים, הדפסי צילום וסרטים נדירים פועלו של האדריכל שנאספו במשך שנים רבות.

אחת מנקודות העניין המרכזיות של מוזיאון סטודיו פורטלופי זוהי הספרייה הענקית אשר מכילה אינסוף חומר החל משנת אלף תשע מאות ותשע, תוכלו לראות שם כתבים של האדריכל עצמו ועוד מגוון עצום של ספרים על אדריכלות ועוד נושאים מעניינים מאוד.

בנוסף, ניתן למצוא ספרייה גדולה ועשירה, המכילה אלפי הדפסים וחומרים משנת 1909, המפרטת את חייו ואת הקריירה של פורטלופי; כזה שעיצב את המאה העשרים של מילאנו.

הזמנת כרטיסים וסיור במוזיאון בהתאם לימי החופשה שלכם

סיור מודרך כרטיסים וכל מה שצריך לדעת לפני ביקור במוזיאון סטודיו פורטלופי

מוזיאון סטודיו פורטלופי הוא אטרקציה פופולרית במילאנו בעיקר עבור מי שאוהב ומעריך את האדריכלות האיטלקית הייחודית, מומלץ לקנות את הכרטיסי למוזיאון מראש באינטרנט, הכרטיס כולל סיור מודרך מעולה שלוקח אתכם אל הפריטים החשובים במוזיאון והמדריך מלמד אתכם בצורה נפלאה את ההיסטוריה של העבודות המיוחדות של פורטלופי.

מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון ברכישה מראש באינטרנט הוא 65 שקלים וכאמור הכרטיס כולל סיור מודרך במקום באורך של ארבעים דקות, כמו כן אתם מקבלים כניסה מיידית למוזיאון ולא תאלצו להמתין בתור בכניסה למקום, הכרטיס גם כולל אפשרות ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הביקור שלכם במוזיאון.

מוזיאון סטודיו פורטלופי נמצא בכתובת: Via Morozzo della Rocca 5, 20123 Milan, ניתן להגיע באמצעות תחבורה ציבורית ממרכז העיר, אוטובוס מספר 90 או 92, כמו כן תוכלו לעלות גם על מטרו קו M2.

לאחר הזמנת הכרטיס באינטרנט אתם מקבלים אישור למייל שלכם, כאשר אתם מגיעים אל המוזיאון אין צורך לעבור דרך הקופות אתם פשוט צריכים להציג את הכרטיס בכניסה למוזיאון כמובן בלי להמתין בתור.

לחזור למשהו ספציפי?