חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוניות במילאנו

מוניות במילאנו

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

על אף שמילאנו היא לא עיר ענקית עדיין כדי להתנייד בה ממקום למקום תצטרכו להשתמש בתחבורה הציבורית שלה, מוניות במילאנו זוהי דרך נפוצה להגיע למקומות, התחבורה הציבורית במילאנו עובדת מצוין אך עם זאת לעיתים קרובות השימוש במוניות נדרש.

כמובן שיש כמה יתרונות בולטים בנסיעה במונית כמו למשל הנוחות והפרטיות שלכם, אתם מגיעים ממקום למקום בלי צורך ללכת ברגל לתחנות השונות אולם מצד שני חשוב לקחת בחשבון שאתם מגדילים את עלויות הטיול שלכם.

יש המון חברות של מוניות במילאנו בגדלים שונים כך שאתם יכולים למצוא מונית גם לקבוצה גדולה של אנשים או למשל מונית עם תא מטען מספיק גדול למזוודות שלכם, אז אם אתם מתכננים להגיע למילאנו ואתם רוצים לדעת עוד על המוניות בעיר מומלץ לקרוא את הכתבה הבאה.

מה צריך לדעת על מוניות במילאנו

נתחיל בזה שלא ניתן לעצור כך סתם מונית במילאנו אם אתם רוצים להשתמש במונית אתם צריכים ללכת לתחנת המוניות הקרובה אליכם או להזמין אחת בטלפון למקום בו אתם נמצאים.

בזמן ההזמנה תתבקשו לתת פרטים כמו שם מלא ומספר טלפון כמובן גם את הכתובת בה אתם רומים את המונית, אתם גם מקבלים את המספר של הנהג וזמן משוער להגעה שלו, מוניות במילאנו בדרך כלל מגיעות בזמן קצר ולא תצטרכו להמתין יותר מדי לכן מומלץ להזמין את המונית קרוב יחסית למועד הנסיעה.

המחירים של מוניות במילאנו הם יקרים יחסית אך אם תשוו אותם לערים גדולות באירופה כמו פריז או לונדון המחירים יחסית סבירים, שווה לדעת את תעריפי הנסיעה זה יכול לעזור לכם להבין כמה כסף תוציאו פחות או יותר.

אלה התעריפים הרשמיים של מוניות במילאנו, מחיר מינימום בימי חול החל מ 6 בבוקר עד 9 בערב, 3.30 יורו,  מחיר מינימום בחגים החל מ 06:00 עד  21:00 יורו, מחיר מינימום בלילה 6.50 יורו, תעריף לקילומטר, 1.09 יורו, תעריף  לשעה המתנה 28.32 יורו,  אחרי 21:00 המחיר לקילומטר מתייקר ועולה 1.50 יורו, 1.09 יורו , אם המונית נוסעת מהר מחמישים קמ"ש במשך יותר משישים שניות, המחיר לק"מ הופך € 1.70.

אם אתם מזמינים מונית באמצעות הטלפון חשוב לדעת שמרגע שהם מקבלים את השיחה המונית שבדרך אליכם כבר מפעילה את המונה כך שהעליות יכולות להיות לעיתים גבוהות יחסית, זאת הסיבה שדיברנו על כך שמומלץ להזמין את המונית קרוב לזמן הנסיעה גם זמן ההמתנה של המונית יעלה לכם כסף.

במקרה ואתם מעוניינים לקחת מונית משדה התעופה אתם יכולים לעשות זאת בקלות, כבר ביציאה יחכו לכם מוניות שתוכלו לקחת לכל יעד שאתם מעוניינים בו, 

נסיעה של מונית משדה התעופה של מילאנו למרכז העיר היא יקרה יחסית המחיר שלה הוא תשעים יורו, שימו לב בזמני עומס יכול להיות שתצטרכו לחכות מעט למונית שתתפנה משך הנסיעה משדה התעופה למרכז העיר הוא בין חמישים דקות לשעה תלוי בעומס בכבישים.

נסיעה רגילה בתוך העיר תעלה לכם חמש עשרה עד עשרים יורו בממוצע, כאמור נסיעה במונית היא מאוד נוחה ויעילה אם זאת חשוב לציין שהמחירים ביחס לתחבורה הציבורית הם גבוהים בהרבה, 

מוניות במילאנו זמינות כל הזמן עשרים וארבע שבע והם מגיעות לכל מקום בעיר, קחו בחשבון שלא יושבים במושב המקומי וניתן להכניס רק שלושה אנשים כך שאם אתם יותר כנראה תצטרכו מונית נוספת.

אפשר לומר שהן לא זולות אם זאת אם תשוו את המחירים של מוניות במילאנו למחירים של מוניות בערים כמו לונדון, אמסטרדם או פריז תסיק שהמחירים סבירים באופן יחסי כמובן.

לא ניתן לעצור מונית ברחוב במילאנו אם אתם רוצים להזמין מונית תוכלו לעשות זאת בהזמנה טלפונית או ללכת לתחנת המוניות הקרובה אליכם.

כן אין לכם שום סיבה לחשוש מוניות במילאנו הן דבר נפוץ מאוד ומסודר מאוד, הנהגים בדרך כלל יהיו מאוד נחמדים ומאוד שירותיים.

כן אתם יכולים למצוא בקלות מוניות משדה התעופה של מילאנו למרכז העיר כבר ביציאה משדה התעופה, מחיר של נסיעה במונית משדה התעופה תעלה לכם תשעים יורו.

לחזור למשהו ספציפי?