חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לנסוע בפרארי במסלול מרוצים במילאנו

לנסוע בפרארי במסלול מרוצים במילאנו

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

איטליה ומכוניות זה סיפור אהבה אמיתי, לאורך השנים העיצוב של המכוניות האיטלקיות בלט מעל כל המכוניות שיוצרו בעולם, אנזו פרארי  אשר הקים את חברת מכוניות העל על שמו, ייצור המכוניות החל בשנת שלושים ותשע כאשר בתחילה הם יצרו רק מכוניות מרוץ.

כיום השם פרארי נרדף לשלמות מוטורית והחברה מייצרת את המכוניות הטובות והיפות ביותר בעולם אך הן גם היקרות ביותר בעולם לכן נהיגה בפרארי זה לא משהו זמין במיוחד ולפעמים נראה כמו חלום רחוק.

אחת האטרקציות המומלצות במיוחד עבור חולי ההגה זה לנסוע בפרארי 458 במסלול מרוצים במילאנו, אין ספק שזאת אחת החוויות המרגשות שאפשר לעשות בטיול למילאנו.

למה לצפות בנהיגה בפרארי במסלול מרוצים במילאנו

לנסוע בפרארי במסלול מרוצים במילאנו זוהי חוויה מדהימה, הנהיגה היא על פרארי דגם 458 המפיק חמש מאות שבעים כוחות סוס זאת אחת ממכוניות החוקיות לכביש החזקות בעולם בהחלט עוצמה אדירה ושונה מהמכוניות אליהן אנחנו רגילים.

החוויה מתחילה כמובן בתדרוך על חוקי המסלול והמכונית עצמה, קווי מרוץ, בלימה, פנייה, גזירה ונקודות יציאה כל אלה חשובים מאוד שידריכו אתכם איך אתם אמורים להתנהל בתיאוריה ובמסלול עצמו. 

בגלל שהמכונית בנויה בצורה מאוד מתוחכמת וספורטיבית הנהיגה מעט שונה או מורכבת יותר, תלמדו איך בולמים נכון איך ומתי צריך להעלות או להוריד הילוך וכמובן מתי להאיץ, לאחר סיום התדרוך אתם נכנסים לרכב שלוקח אתכם לסיבוב היכרות עם המסלול ממש כמו נהגי מרוץ אמיתיים.

לאחר שהסתיים התדרוך אתם מקבלים את הרכב בו אתם עומדים לנהוג, קשה לתאר את ההתרגשות של נהיגה בפרארי עם עוצמה בלתי נתפסת של חמש מאות שבעים כוח סוס כמו מטוס סילון, אתם זכאים לעשות שלושה סיבובים במסלול כאשר אתם מלווים במדריך שיושב לצידכם.

המדריך שמלווה אתכם עוזר לכם להתמצא בכל שלב, לאורך כל הנסיעה אתם יכולים להיעזר ולהנות ממצלמה אשר מובנית ברכב ואף מצלמת את החוויה שלכם.

מה צריך לדעת על נהיגה בפרארי במסלול מירוץ מקצועי במילאנו

כדי שתוכלו לנסוע בפרארי במסלול מרוצים במילאנו כמובן שתצטרכו רישיון נהיגה תקף, עליכם גם לדאוג לרישיון נהיגה בינלאומי, נהיגה בפרארי היא החל מגיל שמונה עשרה.

הנהיגה לא תתאפשר לאנשים בגובה של שני מטר ומעלה מפני שהמכוניות קטנות יחסית ומאוד נמוכות כך שפיזית זה לא מתאפשר, זה נכון גם לאנשים במשקל של מאה עשרים קילו ומעלה, במקרה ויש יום חורפי במיוחד עם שלג או מסלול קפוא, תאלצו לחכות לתאריך אחר במקרה ולא תספיקו לעשות את המסלול בגלל קשיי מזג האוויר כספכם יוחזר במלואו.

החוויה של לנסוע בפרארי במסלול מרוצים במילאנו היא פשוט מדהימה ולכאלה שהם חולי הגה זה סוג של הגשמת חלום, הנסיעה בטוחה ואתם מקבלים הדרכה יסודית ומעניינת ולאורך הנסיעה גם אם במקרה שכחתם משהו מההדרכה המדריך שיושב לצידכם הוא נהג מרוצים מקצועי והוא יעזור לכם להתמצא ברכב לכל אורך הנסיעה.

המחיר של החוויה הוא תשע מאות ואחת עשרה שקלים, והוא כולל הדרכה מקצועית ושלושה הקפות במסלול מרוצים מקצועי עם פרארי.

לא עליכם להיות מעל גיל שמונה עשרה ולהחזיק ברישיון נהיגה בתוקף, אנשים בגובה של שני מטר ומעלה לא יכולים להשתתף בחוויה כמו גם אנשים במשקל של מאה עשרים קילו ומעלה.

ההדרכה נעשית בכמה שפות, אנגלית, איטלקית, צרפתית ואפילו יש הדרכה בשפה העברית.

המסלול נמצא בכתובת: Str. Vicinale della Scevola, 27040 Castelletto di Branduzzo PV ניתן להזמין הסעה של המסלול מבית המלון וחזרה.

לחזור למשהו ספציפי?