חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מופע עם ארוחת ערב במילאנו

מופע עם ארוחת ערב במילאנו

עזרה בתכנון החופשה במילאנו?

שנוסעים לחו"ל הנושא של האוכל הוא משמעותי ביותר אבל שנוסעים למילאנו זה כבר באמת סיפור אחר, האוכל האיטלקי המשובח הוא אחד המטבחים הכי טעימים ופופולריים ברחבי העולם.

איזה דרך טובה יותר יש מאשר לחוות את מילאנו דרך הטעמים והניחוחות שמציפים את העיר בכל פינה, יש הרבה דרכים להנות מהאוכל האיטלקי במילאנו עם זה המסעדות הרבות שפזורות ברחבי העיר או אפילו אוכל רחוב מעולה, 

שנוסעים לחו"ל הנושא של האוכל הוא משמעותי ביותר אבל שנוסעים למילאנו זה כבר באמת סיפור אחר, האוכל האיטלקי המשובח הוא אחד המטבחים הכי טעימים ופופולריים בa

אחת הדרכים המהנות ביותר לחוות את העיר ואת האוכל המיוחד שהיא מציעה זה באמצעות מופע עם ארוחת ערב במילאנו, ארוחת ערב של אוכל איטלקי משובח כולל מופע של מוזיקה חיה או ריקודים עם תקליטן, ללא ספק אחת האטרקציות שלא כדאי לפספס במילאנו.

רחבי העולם.

איזה דרך טובה יותר יש מאשר לחוות את מילאנו דרך הטעמים והניחוחות שמציפים את העיר בכל פינה, יש הרבה דרכים להנות מהאוכל האיטלקי במילאנו עם זה המסעדות הרבות שפזורות ברחבי העיר או אפילו אוכל רחוב מעולה, 

למה לצפות במופע עם ארוחת ערב במילאנו

מופע עם ארוחת ערב במילאנו זוהי חוויה בלתי נשכחת של ריחות, טעמים ומופע מלהיב בערב אחד של בילויים, הארוחה מתקיימת באחת המסעדות הטרנדיות ביותר במילאנו, מייסון מילאנו (Maison Milano) המקום להראות בו בעיר.

הארוחה היא בת ארבע מנות של אוכל איטלקי מסורתי, כמובן שאם יש לכם בעיה של גלוטן או שאתם טבעוניים יש להודיע זאת עוד בשלב ההזמנה יש פתרונות עבור כולם ולא שווה לפספס את החוויה בגלל מגבלות כאלה.

בזמן הארוחה אתם יכולים להנות ממופע מלהיב של מוזיקה חיה ורקדנים שעושים אווירה מטריפה במסעדה, כמובן שהארוחה מלווה גם במשקאות ומומלץ לטעום את היין האיטלקי המקומי המעולה, על אף שהארוחה היא לשלוש שעות אתם יכולים להישאר במסעדה להמשיך להזמין שתייה ואוכל וכמובן להנות מהמופע.

לאחר שהמופע מסתיים עולה לבמה תקליטן אשר מרקיד את הסועדים במקום, אתם מוזמנים להמשיך את המסיבה אל תוך השעות הקטנות של הלילה, המופעים מגיעים בכל פעם בסדרות של חמש עשרה דקות כל מופע, בימי חמישי תוכלו להגיע למופע קברט מיוחד, שווה לבדוק בתוכנייה של המסעדה על האירוע המתקיים ביום בו אתם מגיעים או פשוט להיות מופתעים.

כאמור זוהי ארוחה של ארבע מנות, מנה ראשונה, אנטיפסטי מיסטי, כולל קרפצ'יו בקר, סלמון כבוש, קציצות וקרוסטיני עם טונה וצלפים, מנה שנייה, טליאטלה בסגנון סיציליאני עם פסטו פיסטוק, מנה שלישית, טליאטלה רצועות בקר נדירות עם עגבניות שרי ותפוחי אדמה צלויים, מנה רביעית, קינוח היום 

מה צריך לדעת לפני מופע עם ארוחת ערב במילאנו

ביקור במופע עם ארוחת ערב במילאנו הוא החל מגיל שמונה עשרה, את הכרטיסים המוזלים ניתן לקנות באינטרנט, אתם מקבלים את הכרטיסים במקום ומראים אותם בכניסה למסעדה אין צורך להדפיס את הכרטיסים.

כאמור הארוחה מתאימה גם לצמחונים או לאלה שלא אוכלים גלוטן אך חשוב לעדכן זאת במועד ההזמנה, חלק מהמופעים המתקיימים בזמן הארוחה הם בשפה האיטלקית אך אלה מופעים מאוד נחמדים ואותנטיים, עם אווירה שמחה במיוחד וכמובן בשילוב של יין משובח הכל נראה פתאון אחר.

הארוחה נמשכת שלוש שעות אך הבר של המקום ממשיך להיות פתוח ואתם יכולים לרקוד לצלילי המוזיקה של התקליטן עד השעות הקטנות של הלילה,  ניתן להזמין מינימום של שתי כרטיסים ואם אתם מגיעים קבוצה גדולה חשוב לעדכן זאת בזמן ההזמנה כדי שתוכלו לשבת כולם יחד.

הזמנה של כרטיס באינטרנט מאפשרת לכם לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות ממועד הארוחה, אז אם אתם מתכננים לבקר במילאנו כדאי לכם מאוד להגיע למופע עם ארוחת ערב זוהי אחת החוויות הקולינריות הטובות בעיר.

מגיעים למילאנו? מחפשים חוויות ייחודיות? כל מה שחשוב לשאול על מופע עם ארוחת ערב במילאנו

המחיר של כרטיס עבור מופע עם ארוחת ערב במילאנו הוא 70 אירו, זוהי ארוחה של שלוש שעות.

הכרטיס כולל ארוחה בת ארבע מנות של אוכל איטלקי מסורתי, מופע מלהיב שלא כדאי לפספס וכמובן יין איטלקי משובח,

מופע עם ארוחת ערב במילאנו מתאים גם לאלה שלא אוכלים גלוטן וגם לצמחוניים, חשוב לעדכן זאת במועד ההזמנה.

הכתובת של המסעדה בה מתקיימת הארוחה והמופע היא:Maison Milano, דרך Montegani 68, ניתן להגיע באמצעות אוטובוס קו 90 או 92.

לחזור למשהו ספציפי?